MINIJA B
Informacija
1
PERGALĖS
2
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
5
TAŠKAI
9 (vid. 1.80)
ĮMUŠTA
13 (vid. 2.60)
PRALEISTA
-4
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Rokas ŠipalisErnestas DaugintisDeividas Pipiras
3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Rokas Šipalis
3
0
0
  Ernestas Daugintis
2
0
0
  Deividas Pipiras
2
1
0
  Antanas Martinaitis
1
0
0
  Aronas Zakarauskas
1
0
0
  Mantas Gedutis
0
0
0
  Lukas Gujis
0
0
0
  Jokūbas Pocius
0
1
0
  Joel Mohamed Gouhan Henri
0
0
0
  Aleks Train Damian
0
0
0
  Matas Keblys
0
0
0
  Kornelijus Šalnis
0
0
0
  Harold Meke Meyenga
0
0
0
  Amir Ahalarov*
0
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0
  Dovydas Švita
0
0
0
  Žilvinas Lukošius
0
0
0
  Dominykas Jakočiūnas
0
0
0
  Deividas Gedvilas
0
0
0
  Mantas Elzbergas
0
0
0
  Naglis Baltrutis
0
0
1

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (5)
INFO
Rezultatas
2022-05-28
2 turas
MINIJA B
4:2
FM-KLAIPĖDA
2022-06-05
3 turas
FASOUL
2:2
MINIJA B
2022-06-13
4 turas
MINIJA B
1:4
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2022-06-20
5 turas
KLAIPĖDOS FM B
2:2
MINIJA B
2022-06-26
1 turas
NEPTŪNAS B
3:0
MINIJA B

Sekančios rungtynės
INFO
7 turas
2022-07-04
19.00
MINIJA B
-
EDM STATYBA-SENDVARIS

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.00
4 turas
FC SUOLIUKAS - KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
4 turas
FASOUL FC - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPEDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPEDOS REGIONO VETERANRŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBES
19.30
5 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - HBH
Šilutės miesto stadionas
21.15
5 turas
KLAIPĖDOS UNITED - KRUOPA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
4. FASOUL 5 3 6
5. MINIJA B 5 -4 5
6. FM-KLAIPĖDA 3 1 4
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 3 11 9
2. KARYS.LT 4 3 9
3. FK JAKAI 4 -1 3
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FC SUOLIUKAS 3 9 9
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
3. FK GRANATA 4 3 8
4. GARANT GROUP 4 10 7
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
6. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 3 7 6
7. DRAGŪNAI 3 2 6
8. FK JONUŠAI 3 -3 4
9. TRITON LT 4 -5 4
10. KLAIPĖDA CITY 3 -2 3
11. FASOUL FC 3 -3 3
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 3 -7 0
14. FK PLIUSAS 3 -18 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. ŠILUTĖS VETERANAS 4 0 6
4. KRUOPA 4 -2 6
5. HBH 4 -2 3
6. KLAIPĖDOS UNITED 4 -4 2

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015