KLAIPĖDA CITY
Informacija
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
38 (vid. 3.17)
ĮMUŠTA
34 (vid. 2.83)
PRALEISTA
4
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Viktor KlesčionokJulius MerkelisAbdo Zein Al Abedeen
14 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Viktor Klesčionok
14
2
0
  Julius Merkelis
5
0
0
  Abdo Zein Al Abedeen
3
0
0
  Dmitrij Jakovlev
2
2
1
  Scott Palmer
2
0
0
  Edgaras Jokūbaitis
2
0
0
  Viačeslav Čiumačenko
2
0
0
  Vitalij Gurejev
2
0
0
  Tadas Dirgėlas
1
0
0
  Laurynas Norkus
1
0
0
  Vaidotas Juškus
1
1
0
  Aleksandras Šeremetjevas
1
1
0
  Aleksandr Fiodorov
0
0
0
  Virginijus Lapinskas
0
0
0
  Aleksej Morozov
0
0
0
  Ruslan Kochergin
0
0
0
  Aleksandr Odarčiuk
0
0
0
  Oleg Romančiuk
0
0
0
  Denis Dobrijan
0
0
0
  Mantas Šumskis
0
0
0
  Dainius Bukantas
0
1
0
  Andrius Seniūnas
0
0
0
  Andrius Petreikis
0
0
0
  Valerijus Žukovas
0
0
0
  Volodymir Maksimenko
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Jevgenij Terešonok
1
0
0
  Aleksandr Pancenko
1
1
0
  Vidas Bukauskas
0
0
0
  Arūnas Beinartas
0
0
0
  Sergej Chilaj
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2022-06-08
1 turas
KLAIPĖDA CITY
1:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-06-14
2 turas
KLAIPĖDA CITY
5:2
MEMEL
2022-06-20
3 turas
NAUTICA
5:3
KLAIPĖDA CITY
2022-07-04
5 turas
KLAIPĖDA CITY
1:2
DANĖS PERLAS
2022-07-11
6 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
4:2
KLAIPĖDA CITY
2022-07-18
7 turas
FK PAJŪRIS
2:6
KLAIPĖDA CITY
2022-08-01
8 turas
KLAIPĖDA CITY
3:5
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-08-08
9 turas
MEMEL
2:3
KLAIPĖDA CITY
2022-08-16
10 turas
KLAIPĖDA CITY
4:2
NAUTICA
2022-08-29
12 turas
DANĖS PERLAS
0:2
KLAIPĖDA CITY
2022-09-07
13 turas
KLAIPĖDA CITY
4:6
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2022-09-14
14 turas
KLAIPĖDA CITY
4:1
FK PAJŪRIS

Sekančios rungtynės
INFO
8 turas
2024-07-29
19.00
KLAIPĖDA CITY
-
KLAIPĖDA CITY

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015