NAUTICA
Informacija
7
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
22
TAŠKAI
70 (vid. 5.83)
ĮMUŠTA
38 (vid. 3.17)
PRALEISTA
32
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mantas GrigaitisDalius TomkevičiusTadas Gudauskas
17 įvarč.16 įvarč.10 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Mantas Grigaitis
17
0
0
  Dalius Tomkevičius
16
0
1
  Tadas Gudauskas
10
1
0
  Mindaugas Kinčius
5
0
0
  Mantas Zubavičius
4
0
0
  Donaldas Jautžemis
4
0
0
  Marius Stoukus
3
2
0
  Žymantas Butkus
3
0
0
  Marius Valskis
2
1
0
  Donatas Navikas
2
0
0
  Edmundas Gaigalas
1
0
0
  Vilius Norvilas
1
0
0
  Andrius Pancerovas
1
0
0
  Giedrius Kšanas
0
0
0
  Igoris Metelica
0
0
0
  Andrej Višnevskij
0
0
0
  Kazimieras Gnedojus
0
0
0
  Sigitas Kulikauskas
0
0
0
  Tadas Jaugelavičius
0
0
0
  Žydrūnas Karpis
0
0
0
  Arūnas Gadeikis
0
1
0
  Evaldas Užkuraitis
0
0
0
  Gvidas Juška
0
0
0
  Valerij Fiodorov
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Andrius Jokšas
0
0
0
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2022-06-09
1 turas
MEMEL
0:8
NAUTICA
2022-06-20
3 turas
NAUTICA
5:3
KLAIPĖDA CITY
2022-06-27
4 turas
DANĖS PERLAS
4:2
NAUTICA
2022-07-05
5 turas
NAUTICA
6:3
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2022-07-12
6 turas
FK PAJŪRIS
1:10
NAUTICA
2022-07-18
7 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
6:2
NAUTICA
2022-08-01
8 turas
NAUTICA
10:1
MEMEL
2022-08-16
10 turas
KLAIPĖDA CITY
4:2
NAUTICA
2022-08-29
12 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
5:2
NAUTICA
2022-09-05
13 turas
NAUTICA
9:3
FK PAJŪRIS
2022-09-08
11 turas
NAUTICA
8:0
DANĖS PERLAS
2022-09-16
14 turas
NAUTICA
6:6
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Sekančios rungtynės
INFO
5 turas
nukeltos
NAUTICA
-
NAUTICA

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
FK PLIUSAS - PVM-21
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
7 turas
GARANT GROUP - KLAIPĖDA CITY
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 2 -1 3
4. Gargždų FK BANGA C 3 -2 3
5. Plikių SAKUONA 3 -5 3
6. Palangos FK MELNO 3 -5 3
7. Plungės BABRUNGAS B 3 -5 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 5 17 13
2. KLAIPĖDA CITY 5 13 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 9 12
4. SIGROUP 5 5 9
5. SK PLIKIAI 5 4 9
6. FC SUOLIUKAS 5 -5 6
7. FK JONUŠAI 6 -4 6
8. FK DITUVA 6 -26 3
9. FK PLIUSAS 5 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 5 25 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 22 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
6. PVM-21 6 -10 7
7. FK PLIUSAS 6 -12 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015