GEGŪNĖ-SENDVARIS
Informacija
4
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
13
TAŠKAI
30 (vid. 3.75)
ĮMUŠTA
20 (vid. 2.50)
PRALEISTA
10
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jevgenij SluginValentinas GavrilovasVidmantas Kemzūra
13 įvarč.5 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Jevgenij Slugin
13
0
0
  Valentinas Gavrilovas
5
2
0
  Vidmantas Kemzūra
3
0
0
  Tomas Petraška
3
0
0
  Andrius Ivanovas
2
0
0
  Sergej Smyslov
2
0
0
  Marius Bukauskas
1
2
0
  Denis Budajev
1
0
0
  Tomas Navardauskas
0
0
0
  Mindaugas Seminavičius
0
0
0
  Vytautas Zablockis
0
0
0
  Sergejus Bačko
0
0
0
  Liudas Razma
0
0
0
  Rolandas Vitkus
0
0
0
  Audrius Sutkus
0
0
0
  Viačeslav Piagaj
0
0
0
  Rolandas Rudzevičius
0
1
0
  Mindaugas Kvedaras
0
0
0
  Tauras Grinius
0
0
0
  Darius Vosylius
0
0
0
  Kęstutis Putys
0
0
0
  Andrius Guralis
0
0
0
  Algis Gudkovas
0
0
0
  Donatas Bulvydas
0
0
0
  Tomas Navardauskas
0
0
0
  Vidas Bukauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2022-06-14
2 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
4:2
FK PAJŪRIS
2022-06-20
3 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:2
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2022-06-28
4 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
11:1
MEMEL
2022-07-05
5 turas
NAUTICA
6:3
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2022-07-11
6 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
4:2
KLAIPĖDA CITY
2022-07-18
7 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
1:2
DANĖS PERLAS
2022-08-09
9 turas
FK PAJŪRIS
2:3
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2022-08-16
10 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Sekančios rungtynės
INFO

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
10 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
10 turas
PANTHERS FC - GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - KRUOPA
Šilutės miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 8 22 19
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 8 3 16
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 0 10
5. MINIJA B 8 -9 8
6. FASOUL 9 -11 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 10 19
5. FK GRANATA 8 9 17
6. FC SUOLIUKAS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 9 -4 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 27 23
2. DANĖS PERLAS 9 -6 16
3. NAUTICA 8 21 15
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 10 13
5. KLAIPĖDA CITY 9 1 12
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 9 -43 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015