GEGŪNĖ-SENDVARIS
Informacija
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
52 (vid. 4.33)
ĮMUŠTA
29 (vid. 2.42)
PRALEISTA
23
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jevgenij SluginValentinas GavrilovasRolandas Rudzevičius
20 įvarč.8 įvarč.6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Jevgenij Slugin
20
0
0
  Valentinas Gavrilovas
8
2
0
  Rolandas Rudzevičius
6
1
0
  Vidmantas Kemzūra
4
0
0
  Tomas Petraška
3
0
0
  Andrius Ivanovas
3
0
0
  Marius Bukauskas
2
2
0
  Sergej Smyslov
2
0
0
  Andrius Guralis
2
0
0
  Kęstutis Putys
1
0
0
  Denis Budajev
1
0
0
  Tomas Navardauskas
0
0
0
  Mindaugas Seminavičius
0
0
0
  Vytautas Zablockis
0
0
0
  Sergejus Bačko
0
0
0
  Liudas Razma
0
0
0
  Rolandas Vitkus
0
0
0
  Audrius Sutkus
0
0
0
  Viačeslav Piagaj
0
0
0
  Mindaugas Kvedaras
0
0
0
  Tauras Grinius
0
0
0
  Darius Vosylius
0
0
0
  Algis Gudkovas
0
0
0
  Donatas Bulvydas
0
0
0
  Tomas Navardauskas
0
0
0
  Vidas Bukauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (12)
INFO
Rezultatas
2022-06-14
2 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
4:2
FK PAJŪRIS
2022-06-20
3 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:2
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2022-06-28
4 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
11:1
MEMEL
2022-07-05
5 turas
NAUTICA
6:3
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2022-07-11
6 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
4:2
KLAIPĖDA CITY
2022-07-18
7 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
1:2
DANĖS PERLAS
2022-08-09
9 turas
FK PAJŪRIS
2:3
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2022-08-16
10 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2:3
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-08-22
11 turas
MEMEL
0:5
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2022-08-29
12 turas
GEGŪNĖ-SENDVARIS
5:2
NAUTICA
2022-09-07
13 turas
KLAIPĖDA CITY
4:6
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2022-09-15
14 turas
DANĖS PERLAS
3:6
GEGŪNĖ-SENDVARIS

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 5 15 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 3 3 6
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 3 1 6
4. Palangos FK MELNO 3 -5 3
5. Plungės BABRUNGAS B 4 -2 3
6. Gargždų FK BANGA C 4 -4 3
7. Plikių SAKUONA 4 -8 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. FC NEPTŪNAS-KU 2 9 6
2. FK KARYS 2 3 6
3. TAURAGĖS SC-MFK 4 4 6
4. BABRUNGO UOGOS 4 -3 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 2 -7 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18 16
2. KLAIPĖDA CITY 6 17 16
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 12 15
4. SK PLIKIAI 6 12 12
5. SIGROUP 6 1 9
6. FK JONUŠAI 6 -4 6
7. FC SUOLIUKAS 6 -8 6
8. FK DITUVA 7 -34 3
9. FK PLIUSAS 6 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 4 9 12
2. HBH (Kretinga) 4 15 9
3. GARGŽDŲ VETERANAS 2 8 6
4. ATLANTO VETERANAI 2 4 3
5. BABRUNGO VETERANAI 3 -9 3
6. MEMEL 3 -12 0
7. ŠILUTĖS VETERANAS 4 -15 0


KLFF.lt - 2015