Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
2023-07-10, 8 turas, Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46),
Teisėjai: Edmundas Gaigalas
FC SUOLIUKAS 3-8
(1-3)
KLAIPĖDA CITY
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Andrej Smyslov
Sergej Smyslov
Tadas Baronas
Albertas Sausarys
Tomas Šniauka
Donatas Žičkus
Edgar Dorogavcev
Scott Palmer
Rokas Girtautas
Arian Balasanov
Kingsey Sunday
Airik Balasanov
1 min. 0-1
Justas Adamas
2 min. 0-2
Donatas Stankevičius
Sergej Smyslov
13 min. 1-2
16 min. 1-3
Donatas Stankevičius
36 min. 1-4
Donatas Stankevičius
37 min. 1-5
Tomas Norkūnas
Edgar Dorogavcev
45 min. 2-5
47 min. 2-6
Edvardas Dacys
50 min. 2-7
Edvardas Dacys
Kingsley Sunday
53 min. 3-7
57 min. 3-8
Donatas Stankevičius
Dmirtij Jakovlev
Stasys Dacys
Mantas Razonas
Justas Adamas
Donatas Stankevičius
Tomas Norkūnas
Rokas Černiauskas
Roman Abrašin
Edvardas Dacys
Aidas Capas
Viačeslav Čiumačenko
Mindaugas Zaveckas
Andrius Jotko
Deividas Gibėža
Tautvydas Špiegis
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Justas Adamas
.

Rungtynių video:

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
20.00
5 turas
GARANT GROUP - NAUTICA
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 6 13 15
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 5 10 12
3. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 6 2 12
4. Plikių SAKUONA 6 -5 6
5. Gargždų FK BANGA C 6 -6 6
6. Palangos FK MELNO 4 -9 3
7. Plungės BABRUNGAS B 5 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. TAURAGĖS SC-MFK 6 10 12
2. BABRUNGO UOGOS 6 2 12
3. FK KARYS 4 3 9
4. FC NEPTŪNAS-KU 4 5 6
5. MINIJOS FA 4 -6 3
6. RIETAVO LIŪTĖS 4 -14 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21 22
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 8 20 20
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 8 12 16
4. SK PLIKIAI 8 16 15
5. SIGROUP 8 5 15
6. FK JONUŠAI 8 0 9
7. FC SUOLIUKAS 8 -12 6
8. FK DITUVA 8 -39 3
9. FK PLIUSAS 8 -23 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 29 18
2. KLAIPĖDA CITY 7 18 15
3. DANĖS PERLAS 7 8 13
4. NAUTICA 6 6 10
5. PVM-21 7 -7 10
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 -1 9
7. FK PLIUSAS 7 -15 4
8. MEMEL 7 -38 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. HBH (Kretinga) 6 20 15
2. DANĖS PERLAS 6 11 15
3. GARGŽDŲ VETERANAS 5 6 10
4. ATLANTO VETERANAI 5 7 9
5. BABRUNGO VETERANAI 6 -11 6
6. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -13 4
7. MEMEL 6 -20 0


KLFF.lt - 2015