LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
2021-05-24, 3 turas, Dirbtinės dangos futbolo aikštė,
Teisėjai: Simas Kaušas, Kevinas Drungilas, Lukas Šarkauskis
FK VS-JONUŠAI 1-3
(0-1)
NEPTŪNAS B
Komandos sudėtis:
Rungtynių eiga:
Komandos sudėtis:
Osvaldas Bieliauskis
Ramūnas Ruibys
Mantas Lukas
Matas Ilginis
Rokas Pleikys
Žygimantas Šakys
Artūras Beizakas
Laurynas Gedmintas
Arnas Vaseris
Dangis Gailiušis
Tomas Šniauka
Artūras Valatkevičius
Deividas Gibėža
Jogaila Šimkus
Tadas Vaičekauskas
Simonas Alsys
7 min. 0-1
Aurimas Skurdelis*
55 min. 0-2
Mark Šin
64 min. 0-3
Laurynas Barsteika*
Dangis Gailiušis
79 min.
neįmuštas 11 m.
Arnas Vaseris
88 min. 1-3
Vadim Trefilov
Khaled Menani
Edgaras Anaškin
Laurynas Barsteika
Andrius Pakalniškis
Erlandas Seselskis
Aurimas Barsteika
Aurimas Skurdelis
Dovydas Švambaris
Gleb Son
Aleksandr Fiodorov
Lukas Nedzinskas
Denis Matihin
Evaldas Misiūnas
Mark Šin
Donatas Gaižauskas
Geltonos kortelės:
Raudonos kortelės:
Artūras Valatkevičius, Rokas Pleikys, Erlandas Seselskis*, Lukas Nedzinskas, Denis Matihin*
.

Rungtynių video:

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
21.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
20.00
7 turas
FASOUL ARTSPACE - KLAIPĖDA CITY
Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. MINIJA B 6 12
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 3 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 7 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 21
3. FK VS-JONUŠAI 7 18
4. KFA-NEPTŪNAS 7 13
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. FK GRANATA 7 12
7. FK JAKAI 7 10
8. FC SUOLIUKAS 7 9
9. FASOUL ARTSPACE 6 9
10. FK FUTERA 7 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 3
13. NEWLINK TRUST 7 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 6 15
2. KLAIPĖDA CITY 6 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 12
4. KRUOPA-GIRULIAI 6 6
5. DANĖS PERLAS 6 5
6. MEMEL 6 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 1 3
2. FK JAKAI 1 3
3. KLAIPĖDA UNITED 2 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015