FK VS-JONUŠAI
Informacija
6
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
7
PRALAIMĖJIMAI
19
TAŠKAI
45 (vid. 3.21)
ĮMUŠTA
36 (vid. 2.57)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Neilas SrėbaliusIgnas TamašauskasJogaila Šimkus
8 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Neilas Srėbalius
8
0
0
  Ignas Tamašauskas
7
1
0
  Jogaila Šimkus
7
0
0
  Artūras Kumpis
5
2
0
  Ramūnas Ruibys
2
1
0
  Matas Ilginis
2
0
0
  Vilius Norvilas
2
0
0
  Mantas Lukas
1
4
0
  Tadas Vaičekauskas
1
0
0
  Artūras Valatkevičius
1
2
0
  Laurynas Gedmintas
1
3
0
  Arnas Vaseris
1
0
0
  Arvydas Dapkus
1
0
0
  Deividas Gibėža
1
0
0
  Simonas Alsys
1
0
0
  Justas Skuodas
1
1
0
  Rokas Domarkas
1
2
0
  Gediminas Petkevičius
1
1
0
  Gvidas Gnedojus
0
0
0
  Aurimas Stripinis
0
0
0
  Rokas Vitkauskas
0
1
0
  Elijus Klapatauskas
0
1
0
  Osvaldas Bieliauskas
0
0
0
  Arnas Dambrauskas
0
1
0
  Šarūnas Genčius
0
0
0
  Rokas Pleikys
0
1
0
  Žygimantas Šakys
0
1
1
  Artūras Beizakas
0
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
1
  Tomas Šniauka
0
0
0
  Nojus Andrejevas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Dangis Gailiušis
1
0
0
  Darius Galminas
0
0
0
  Atas Šerkšnys
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2021-05-16
1 turas
FK VS-JONUŠAI
2:5
FK GINTARAS
2021-05-24
3 turas
FK VS-JONUŠAI
1:3
NEPTŪNAS B
2021-05-29
2 turas
KLAIPĖDOS FM B
1:2
FK VS-JONUŠAI
2021-06-06
4 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:0
FK VS-JONUŠAI
2021-06-13
5 turas
FK VS-JONUŠAI
2:7
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-07-11
6 turas
FK VS-JONUŠAI
9:1
ROSA
2021-08-08
8 turas
FK GINTARAS
1:9
FK VS-JONUŠAI
2021-08-15
9 turas
FK VS-JONUŠAI
0:2
KLAIPĖDOS FM B
2021-08-22
7 turas
MINIJA B
3:3
FK VS-JONUŠAI
2021-08-29
10 turas
NEPTŪNAS B
5:0
FK VS-JONUŠAI
2021-09-09
11 turas
FK VS-JONUŠAI
5:0
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-09-12
12 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3:5
FK VS-JONUŠAI
2021-09-21
13 turas
ROSA
1:6
FK VS-JONUŠAI
2021-09-25
14 turas
FK VS-JONUŠAI
1:2
MINIJA B

Sekančios rungtynės
INFO
6 turas
nukeltos
FK VS-JONUŠAI
-
MINIJA B

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
10 turas
KLAIPĖDA CITY - FK PLIUSAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
10 turas
KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS - FK JONUŠAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
21.15
10 turas
PANTHERS FC - GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.30
6 turas
ŠILUTĖS VETERANAS - KRUOPA
Šilutės miesto stadionas
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. FM-KLAIPĖDA 8 22 19
2. NEPTŪNAS B 6 15 16
3. KLAIPĖDOS FM B 8 3 16
4. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 0 10
5. MINIJA B 8 -9 8
6. FASOUL 9 -11 6
7. FK JONUŠAI 7 -15 5
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 -5 3

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 8 34 21
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 15 21
3. GARANT GROUP 9 23 20
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 10 19
5. FK GRANATA 8 9 17
6. FC SUOLIUKAS 9 8 16
7. KLAIPĖDA CITY 9 0 13
8. FASOUL FC 9 3 12
9. TRITON LT 8 -3 11
10. DRAGŪNAI 9 -4 10
11. FK JONUŠAI 9 -12 8
12. PANTHERS FC 9 -20 7
13. FK PLIUSAS 9 -40 3
14. FK FUTERA 9 -23 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 9 27 23
2. DANĖS PERLAS 9 -6 16
3. NAUTICA 8 21 15
4. GEGŪNĖ-SENDVARIS 8 10 13
5. KLAIPĖDA CITY 9 1 12
6. FK PAJŪRIS 8 -12 8
7. MEMEL 9 -43 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 5 8 13
2. GARGŽDŲ VETERANAS 6 5 13
3. HBH 7 8 10
4. ŠILUTĖS VETERANAS 6 -6 7
5. KRUOPA 7 -7 7
6. KLAIPĖDOS UNITED 7 -8 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015