Pagrindinis
Apie federaciją
Archyvas
LFF III lygos
Klaipedos regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Moterų regioninės lygos
Vakarų regiono pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (35+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
Klaipėdos miesto
veteranų (45+)
8x8 futbolo pirmenybės
Komandos
Tvarkaraštis
Rezultatai
Turnyrinė lentelė
Rezultatyviausi žaidėjai
Nuostatai
FC SUOLIUKAS
Informacija
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
35
(vid. 3.89)
ĮMUŠTA
24
(vid. 2.67)
PRALEISTA
11
SANTYKIS
Rezultatyviausios komandos žaidėjos
Sergej Smyslov
Ramūnas Narvilas
Eimantas Rudavičius
8 įvarč.
6 įvarč.
6 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
Sergej Smyslov
8
1
0
Ramūnas Narvilas
6
0
0
Eimantas Rudavičius
6
2
0
Simonas Pilypas
5
3
0
Tomas Šniauka
4
0
0
Donatas Žičkus
3
0
0
Edgar Dorogavcev
2
1
0
Andrej Smyslov
1
1
0
Tadas Baronas
1
1
0
Albertas Sausarys
0
0
0
Ernestas Gedminas
0
0
0
Šarūnas Genčius
0
0
0
Vilius Mišieika
0
0
0
Edvardas Bacevičius
0
0
0
Rokas Girtautas
0
0
0
Scott Palmer
0
0
0
Stanislovas Normantas
0
0
0
Arvydas Dapkus
0
0
0
Lukas Bielskis
0
0
0
Buvusios komandos žaidėjos
Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
INFO
Rezultatas
2022-11-23
1 turas
FC SUOLIUKAS
8:0
FK PLIUSAS
2022-12-02
2 turas
FK JONUŠAI
6:3
FC SUOLIUKAS
2022-12-08
3 turas
KLAIPĖDA CITY
6:0
FC SUOLIUKAS
2022-12-16
4 turas
FC SUOLIUKAS
7:3
LCC MOOSE
2022-12-21
5 turas
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
4:4
FC SUOLIUKAS
2023-01-04
6 turas
FC SUOLIUKAS
0:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2023-01-13
7 turas
FK FUTERA
3:6
FC SUOLIUKAS
2023-01-20
8 turas
FC SUOLIUKAS
3:1
FK JAKAI
2023-01-25
9 turas
DRAGŪNAI
0:4
FC SUOLIUKAS
2023-02-07
Ketvirtfinalis turas
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
5:2
FC SUOLIUKAS
Sekančios rungtynės
INFO
ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
1 turas
PVM-21
-
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
1 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
-
GARANT GROUP
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
TURNYRINĖS LENTELĖS
KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1.
DANĖS PERLAS
1
5
3
2.
KLAIPĖDA CITY
1
3
3
3.
NAUTICA-ATLANTO VETERANAI
0
0
0
4.
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
0
0
0
5.
GARANT GROUP
0
0
0
6.
PVM-21
0
0
0
7.
MEMEL
1
-5
0
8.
FK PLIUSAS
1
-3
0
KLFF.lt - 2015