FK ŽEBENKŠTIS
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
12
TAŠKAI
41 (vid. 5.86)
ĮMUŠTA
38 (vid. 5.43)
PRALEISTA
3
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Gražvydas ŽakysArtūras MačysVytautas ŽukauskasDalius BarakauskisSimas Pranauskas
10 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Gražvydas Žakys
10
1
0
  Artūras Mačys
6
0
0
  Vytautas Žukauskas
6
1
0
  Dalius Barakauskis
5
2
0
  Simas Pranauskas
4
0
0
  Karolis Gricius
3
0
0
  Saulius Pukštys
2
0
0
  Gerdas Kančelskis
2
0
0
  Deividas Kumpis
2
0
0
  Aurimas Grigaitis
0
0
0
  Aurimas Tunaitis
0
0
0
  Kazys Knieža
0
0
0
  Jurijus Kurbangalijevas
0
1
0
  Dovydas Narkus
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (7)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-15
KLAIPĖDOS POLICIJA
5:12
FK ŽEBENKŠTIS
2
2019-11-25
FK ŽEBENKŠTIS
3:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
3
2019-12-01
FK ŽEBENKŠTIS
2:10
PORT MARE
4
2019-12-05
EDM STATYBA-SENDVARIS
2:7
FK ŽEBENKŠTIS
5
2019-12-09
FK VIENUOLIKĖ
4:8
FK ŽEBENKŠTIS
6
2019-12-19
FK GRANATA
2:8
FK ŽEBENKŠTIS
7
2020-01-05
FK ŽEBENKŠTIS
1:9
NAUTICA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 6 15
2. NEPTŪNAS B 7 13
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 10
4. MINIJA B 5 9
5. FK GINTARAS 6 8
6. FK VS-JONUŠAI 6 6
7. KLAIPĖDOS FM B 2 3
8. ROSA 6 0


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 4 12
2. FK JAKAI 4 8
3. FK MAMUKAI 4 7
4. KARYS.LT 4 7
5. TRIUMFAS 4 3
6. BABRUNGO UOGOS 4 1
7. FF JŪRA 4 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 6 18
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 6 18
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. FK GRANATA 6 12
5. KLAIPĖDA CITY 6 12
6. KFA-NEPTŪNAS 6 10
7. FK JAKAI 6 10
8. FASOUL ARTSPACE 6 9
9. FC SUOLIUKAS 6 6
10. FK FUTERA 6 6
11. TRITON LT 6 6
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 6 3
13. NEWLINK TRUST 6 0
14. FK PLIUSAS 6 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 4 12
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 9
3. KLAIPĖDA CITY 4 7
4. KRUOPA-GIRULIAI 5 6
5. DANĖS PERLAS 5 2
6. MEMEL 5 1


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015