MEMEL
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
30 (vid. 3.75)
ĮMUŠTA
59 (vid. 7.38)
PRALEISTA
-29
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Putinas BartkevičiusNerijus DumšaJurij Miruta
12 įvarč.8 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Putinas Bartkevičius
12
0
0
  Nerijus Dumša
8
0
0
  Jurij Miruta
5
1
0
  Ivan Krivko
3
0
0
  Valera Aliakin
1
3
0
  Romualdas Rulevičius
1
1
0
  Viktor Kukšinov
0
0
0
  Romanas Gudlekis
0
0
0
  Henrikas Bočkus
0
0
0
  Vitalij Čerkesas
0
0
0
  Raimondas Varnas
0
0
0
  Denis Budajev
0
0
0
  Roman Fokin
0
0
0
  Andrejus Briaunys
0
0
0
  Maksim Alilujev
0
0
0
  Vladimir Bileckij
0
0
0
  Mindaugas Mickus
0
0
0
  Rimas Šneideraitis
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
INFO
Rezultatas
2021-12-06
2 turas
MEMEL
2:10
DANĖS PERLAS
2021-12-13
3 turas
KRUOPA
6:7
MEMEL
2021-12-21
4 turas
MEMEL
1:5
GEGŪNĖ-SENDVARIS
2022-01-06
5 turas
NAUTICA
13:3
MEMEL
2022-01-11
6 turas
MEMEL
7:3
FK FUTERA
2022-01-17
7 turas
FK PAJŪRIS
5:6
MEMEL
2022-01-24
8 turas
MEMEL
0:7
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2022-01-31
9 turas
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
10:4
MEMEL

Sekančios rungtynės
INFO
5 turas
2022-07-04
20.10
MEMEL
-
FK PAJŪRIS

Informacija

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
19.00
7 turas
MINIJA B - EDM STATYBA-SENDVARIS
Kretingos miesto stadionas
20.00
7 turas
KLAIPĖDOS FM B - FK JONUŠAI
Klaipėdos FM stadionas
20.15
7 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS - NEPTŪNAS B
Klaipėdos Centrinio stadiono dirbtinės dangos futbolo aikštė
MOTERŲ REGIONINĖ FUTBOLO LYGA - VAKARŲ REGIONAS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
19.00
5 turas
KLAIPĖDA CITY - DANĖS PERLAS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
20.10
5 turas
MEMEL - FK PAJŪRIS
Mažoji d. d. aikštė (Sportininkų g. 46)
KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS

Šiandien rungtynių nėra.

LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 6 7
2. NEPTŪNAS B 3 5 7
3. FM-KLAIPĖDA 4 4 7
4. KLAIPĖDOS FM B 4 -1 7
5. FASOUL 6 0 6
6. MINIJA B 5 -4 5
7. FK JONUŠAI 4 -6 4
8. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 -4 2

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM MERGINOS 5 12 12
2. KARYS.LT 5 1 9
3. FK JAKAI 5 0 6
4. TAURAGĖS SC-MFK JŪRA 3 -13 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FA-ATLANTAS 4 9 9
2. FC SUOLIUKAS 4 7 9
3. DRAGŪNAI 4 5 9
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 4 9
5. FK GRANATA 4 3 8
6. GARANT GROUP 4 10 7
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 10 7
8. KLAIPĖDA CITY 4 -1 6
9. FK JONUŠAI 4 -3 5
10. FASOUL FC 4 -3 4
11. TRITON LT 4 -5 4
12. PANTHERS FC 4 -7 3
13. FK FUTERA 4 -8 0
14. FK PLIUSAS 4 -21 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 10 8
2. GEGŪNĖ-SENDVARIS 3 12 7
3. NAUTICA 3 6 6
4. DANĖS PERLAS 4 -5 6
5. FK PAJŪRIS 3 0 4
6. KLAIPĖDA CITY 3 -1 3
7. MEMEL 4 -24 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Sant.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 6 10
2. GARGŽDŲ VETERANAS 4 2 7
3. KRUOPA 5 -2 7
4. HBH 5 4 6
5. ŠILUTĖS VETERANAS 5 -6 6
6. KLAIPĖDOS UNITED 5 -4 3

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015