KELPA
4
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
5
PRALAIMĖJIMAI
11
TAŠKAI
34 (vid. 3.78)
ĮMUŠTA
51 (vid. 5.67)
PRALEISTA
-17
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Žilvinas KymantasŽymantas ButkusRokas BorusasAivaras LukošiusArtūras Kurbangalijevas
6 įvarč.6 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Žilvinas Kymantas
6
0
0
  Žymantas Butkus
6
0
0
  Rokas Borusas
6
0
0
  Aivaras Lukošius
5
0
0
  Artūras Kurbangalijevas
4
0
0
  Audrius Vitkauskas
4
0
0
  Saulius Varkalis
3
0
0
  Kazimieras Žutautas
3
1
0
  Sigitas Urbys
1
0
0
  Simonas Urbys
0
0
0
  Constantin Wunder
0
0
0
  Justas Noreika
0
0
0
  Dalius Tomkevičius
0
0
0
  Artūras Rožinas
0
0
0
  Rimantas Bogužas
0
0
0
  Andrius Pancerovas
0
0
0
  Tomas Dargužas
0
0
0
  Robertas Tranas
0
0
0
  Rokas Urbelis
0
0
0
  Andrius Vaitonis
0
0
0
  Aurimas Jurgelevičius
0
0
0
  Dovidas Paliulis
0
0
0
  Ernestas Ketlerius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-12
SAREMA
1:7
KELPA
2
2018-11-19
KELPA
1:7
KRANTONA
3
2018-11-26
KELPA
0:10
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
4
2018-12-09
KLAIPĖDA CITY
8:5
KELPA
5
2018-12-11
KELPA
4:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
6
2018-12-19
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
8:3
KELPA
7
2019-01-06
KELPA
6:4
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
8
2019-01-20
FK "ŽEBENKŠTIS"
3:4
KELPA
9
2019-01-25
KELPA
4:7
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
Ketvirtfinalis
2019-01-30
KLAIPĖDA CITY
7:4
KELPA

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
5 turas.

21.00
EDM STATYBA-SENDVARIS - PORT MARE
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 1 3
2. KLAIPĖDOS FM 2 3
3. LCC MOOSE FC 2 3
4. FK JAKAI 1 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 4 12
2. SPARTA 5 12
3. KLAIPĖDA CITY 4 9
4. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
5. LCC MOOSE FC 4 6
6. ELVITRANSA 4 6
7. FK GIRULIAI 3 3
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 5 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 5 15
2. NAUTICA 4 9
3. FK ŽEBENKŠTIS 5 9
4. PORT MARE 4 6
5. FK GRANATA 5 6
6. FK VIENUOLIKĖ 5 4
7. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 3
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 5 15
2. KRUOPA 4 12
3. KLAIPĖDA CITY B 4 9
4. FC SUOLIUKAS 5 7
5. KFA AKADEMIJA 5 6
6. KLAIPĖDOS FM-1 5 4
7. MEMEL 5 3
8. FK MOSĖDIS 5 0
KLFF partneriai