KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
5
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
3
PRALAIMĖJIMAI
16
TAŠKAI
54 (vid. 6.00)
ĮMUŠTA
41 (vid. 4.56)
PRALEISTA
13
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Donatas NavikasJustas VainikaitisDeividas ŠiušaDovydas ŠvambarisGleb Son
16 įvarč.15 įvarč.11 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Donatas Navikas
16
0
0
  Justas Vainikaitis
15
0
0
  Deividas Šiuša
11
0
1
  Dovydas Švambaris
4
0
0
  Gleb Son
4
0
0
  Martynas Bačko
3
0
0
  Eimantas Graželis
1
0
0
  Jonas Latakas
1
1
0
  Dominykas Čiesna
1
0
0
  Nerijus Beresna
0
0
0
  Justas Valužis
0
0
0
  Maksimilian Kaufman
0
0
0
  Gintas Rakauskas
0
0
0
  Paulius Kučinskas
0
0
0
  Mantas Bertašius
0
0
0
  Tomas Gvazdinskas
0
0
0
  Arnas Vismantas
0
0
0
  Gustas Gumbaravičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (9)
Turas
Data
Rezultatas
1
2018-11-15
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
3:6
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
2
2018-11-23
KLAIPĖDA CITY
3:2
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
3
2018-12-04
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
9:2
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
4
2018-12-07
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
5:9
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
5
2018-12-14
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
7:4
FK "JAKAI-EKOAMŽIUS"
6
2018-12-19
FK "ŽEBENKŠTIS"
4:4
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
7
2019-01-11
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
3:7
KRANTONA
8
2019-01-18
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
10:6
SAREMA
9
2019-01-25
KELPA
4:7
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
Ketvirtfinalis
2019-01-29
KLAIPĖDOS FM-ATLANTAS
2:6
PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

18.45
KLAIPĖDOS FM-2 - LCC MOOSE FC
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
2 turas.

20.30
EDM STATYBA-SENDVARIS - KLAIPĖDOS POLICIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK VS-JONUŠAI 2 6
2. KLAIPĖDA CITY 1 3
3. LCC MOOSE FC 1 3
4. SPARTA 1 3
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 1 0
6. FK GIRULIAI 1 0
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 0
8. ELVITRANSA 1 0
9. KLAIPĖDOS FM-2 1 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK ŽEBENKŠTIS 1 3
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 1 3
3. NAUTICA 1 3
4. FK VIENUOLIKĖ 1 3
5. FK GRANATA 1 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 0
7. PORT MARE 1 0
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 1 0
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY B 2 6
2. KRANTONA 1 3
3. KRUOPA 1 3
4. FC SUOLIUKAS 1 1
5. KLAIPĖDOS FM-1 2 1
6. MEMEL 1 0
7. KFA AKADEMIJA 1 0
8. FK MOSĖDIS 1 0