FK "GRANATA"
Informacija
7
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
6
PRALAIMĖJIMAI
21
TAŠKAI
54 (vid. 4.15)
ĮMUŠTA
29 (vid. 2.23)
PRALEISTA
25
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas JonušasArtūras KumpisMantas Perepliotovas
18 įvarč.9 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Tomas Jonušas
18
0
0
  Artūras Kumpis
9
0
0
  Mantas Perepliotovas
4
1
0
  Nerijus Paulauskas
3
0
1
  Andrius Vaitonis
3
0
0
  Edvinas Girdenis
3
1
0
  Evaldas Misiūnas
2
4
0
  Artūras Jakovenka
2
0
0
  Aurimas Anužis
2
0
0
  Haroldas Jonauskis
2
1
0
  Titas Mikelis
1
0
0
  Andrius Rakauskas
1
0
0
  Donatas Anužis
1
0
0
  Deivydas Gedvilas
1
0
0
  Linas Kokanskas
0
0
0
  Kęstutis Ivaškevičius
0
0
0
  Egidijus Martinkus
0
0
0
  Dangirdas Žilinskas
0
0
0
  Evaldas Karpavičius
0
0
0
  Andrius Jokšas
0
1
0
  Modestas Arys
0
0
0
  Edgaras Barkus
0
0
0
  Aurimas Tamkevičius
0
0
0
  Vaidotas Gedvilas
0
0
0
  Evaldas Kaliniauskas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Artūras Anužis
1
0
0
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2020-06-11
1 turas
KLAIPĖDA CITY
2:1
FK "GRANATA"
2020-06-15
2 turas
FK "GRANATA"
0:5
FK SMK
2020-06-25
3 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
1:3
FK "GRANATA"
2020-07-02
4 turas
FK "GRANATA"
7:0
NEWLINK.LT
2020-07-09
5 turas
GARANT GROUP
3:2
FK "GRANATA"
2020-07-20
7 turas
FK "GRANATA"
3:6
KFA-FC NEPTŪNAS
2020-08-06
8 turas
VAKARŲ FRONTAS
1:6
FK "GRANATA"
2020-08-12
10 turas
FK "GRANATA"
3:4
NAUTICA
2020-08-19
10 turas
FK PLIUSAS
0:11
FK "GRANATA"
2020-08-27
11 turas
FK "GRANATA"
4:2
FC "SUOLIUKAS"
2020-09-02
12 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
4:1
FK "GRANATA"
2020-09-08
13 turas
FK "GRANATA"
4:1
FELIŪGA
2020-09-14
14 turas
FK MOSĖDIS
0:9
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
INFO
15 turas
2020-09-24
20.40
FK "GRANATA"
-
FK "VS-JONUŠAI"

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
20.30
7 turas
KLAIPĖDOS FM-2004 - EDM STATYBA-SENDVARIS
Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
19.00
15 turas
KFA-FC NEPTŪNAS - FK MOSĖDIS

20.10
15 turas
FK PLIUSAS - FC "SUOLIUKAS"

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 7 21
2. ROSA B 6 10
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 10
4. KLAIPĖDOS FM-2004 7 9
5. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 8 9
6. FK VS-JONUŠAI 7 2


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 32
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 31
3. FK "VS-JONUŠAI" 13 30
4. KFA-FC NEPTŪNAS 13 28
5. FK SMK 14 25
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 14 24
7. KLAIPĖDA CITY 13 23
8. NAUTICA 13 22
9. FK "GRANATA" 13 21
10. FC "SUOLIUKAS" 13 15
11. NEWLINK.LT 14 10
12. FK MOSĖDIS 13 9
13. FELIŪGA 13 7
14. VAKARŲ FRONTAS 13 7
15. FK PLIUSAS 13 3


Klaipėdos miesto veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 25
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 22
3. FK SOKERIS 10 19
4. MEMEL 10 10
5. KRUOPA 10 6
6. DANĖS PERLAS 10 6

KLFF partneriai



KLFF.lt - 2015