KFA-NEPTŪNAS
Informacija
8
PERGALĖS
1
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
25
TAŠKAI
42 (vid. 3.23)
ĮMUŠTA
25 (vid. 1.92)
PRALEISTA
17
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Laurynas BarsteikaDenis MatihinMark Šin
10 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Laurynas Barsteika
10
2
0
  Denis Matihin
5
2
0
  Mark Šin
5
1
0
  Lukas Nedzinskas
4
5
0
  Jonas Vaitkus
3
0
0
  Clifford Agwe Awah
3
3
0
  Aurimas Barsteika
3
0
0
  Dovydas Švambaris
2
0
0
  Aleksandr Fiodorov
2
2
0
  Anton Solovyev
1
0
0
  Donatas Gaižauskas
1
0
0
  Arminas Elkimavičius
1
1
0
  Kasparas Dovidonis
1
1
0
  Emilijus Golikovas
0
0
0
  Vadim Trefilov
0
0
0
  Tautvydas Špiegis
0
1
0
  Edgaras Anaškin
0
0
0
  Erlandas Seselskis
0
0
0
  Khaled Menani
0
0
0
  Andrius Pakalniškis
0
0
0
  Chadie Naeim
0
1
0
  Martynas Jucius
0
1
0
  Nikita Šiušis
0
0
0
  Modestas Lideika
0
0
0
  Gedas Lideika
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (13)
INFO
Rezultatas
2021-06-15
1 turas
KFA-NEPTŪNAS
4:0
NEWLINK TRUST
2021-06-22
2 turas
FK JAKAI
2:2
KFA-NEPTŪNAS
2021-06-30
3 turas
KFA-NEPTŪNAS
0:1
FK VS-JONUŠAI
2021-07-07
4 turas
GARANT GROUP
4:2
KFA-NEPTŪNAS
2021-07-14
5 turas
KFA-NEPTŪNAS
5:2
FK PLIUSAS
2021-07-22
6 turas
KLAIPĖDA CITY
3:5
KFA-NEPTŪNAS
2021-08-03
7 turas
KFA-NEPTŪNAS
6:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-08-12
8 turas
FC SUOLIUKAS
2:4
KFA-NEPTŪNAS
2021-08-24
9 turas
KFA-NEPTŪNAS
3:2
FK GRANATA
2021-08-26
10 turas
FK FUTERA
0:1
KFA-NEPTŪNAS
2021-09-02
11 turas
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
3:8
KFA-NEPTŪNAS
2021-09-07
12 turas
KFA-NEPTŪNAS
1:2
FASOUL ARTSPACE
2021-09-15
13 turas
TRITON LT
3:1
KFA-NEPTŪNAS

Sekančios rungtynės
INFO

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 10 21
2. MINIJA B 10 19
3. NEPTŪNAS B 10 19
4. FK VS-JONUŠAI 12 16
5. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
6. KLAIPĖDOS FM B 7 12
7. FK GINTARAS 8 11
8. ROSA 11 3


Moterų regioninės lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. DŽIUGIETĖS 12 31
2. FK JAKAI 12 28
3. FK MAMUKAI 12 20
4. KARYS.LT 12 19
5. TRIUMFAS 12 17
6. BABRUNGO UOGOS 12 4
7. FF JŪRA 12 1


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 13 39
2. FK VS-JONUŠAI 13 30
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 13 28
4. KLAIPĖDA CITY 13 27
5. KFA-NEPTŪNAS 13 25
6. FC SUOLIUKAS 13 24
7. FASOUL ARTSPACE 13 20
8. FK GRANATA 12 18
9. FK JAKAI 12 16
10. FK FUTERA 13 12
11. TRITON LT 13 12
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 12 10
13. FK PLIUSAS 13 3
14. NEWLINK TRUST 12 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 10 27
2. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 24
3. KLAIPĖDA CITY 10 19
4. DANĖS PERLAS 10 8
5. KRUOPA-GIRULIAI 10 6
6. MEMEL 10 4


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS VETERANAI 4 12
2. FK JAKAI 4 6
3. KLAIPĖDA UNITED 4 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015