ROSA
Informacija
1
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
13
PRALAIMĖJIMAI
3
TAŠKAI
17 (vid. 1.21)
ĮMUŠTA
86 (vid. 6.14)
PRALEISTA
-69
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilmantas PociusAgwe Awah CliffordJonas Butkevičius
3 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vilmantas Pocius
3
0
0
  Agwe Awah Clifford
2
0
0
  Jonas Butkevičius
2
0
0
  Anton Solovyev
2
0
0
  Klaidas Žukaitis
2
0
0
  Audrius Gadeikis
1
5
0
  Aleksandr Vasiljev
1
0
0
  Arvydas Trizno
1
0
0
  Dainius Vilkaitis
1
0
0
  Konstantin Andrijenko
0
0
0
  Vakaris Adomas Bagdanskas
0
0
0
  Arūnas Gadeikis
0
1
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0
  Lukas Pozdėjevas
0
3
0
  Dilonas Rupšys
0
0
0
  Arnas Šimkevičius
0
0
0
  Kasparas Tutlys
0
1
0
  Giedrius Milius
0
0
0
  Paulius Kubilius
0
1
0
  Vytautas Meištinis
0
0
0
  Ramūnas Litvinas
0
0
0
  Tadas Šlimas
0
0
0
  Tomas Vainora
0
0
0
  Tautvydas Ambraziūnas
0
0
0
  Vakaris Luzgauskas
0
0
0
  Marius Ežerskis
0
0
1
  Vadim Marčenkov
0
0
0
  Artūras Kaniauskas
0
0
0
  Darius Gritkus
0
0
0
  Justas Valužis
0
0
0
  Timur Cyvaniuk
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Mindaugas Grušauskas
2
0
0
  Nerijus Gečas
0
0
0
  David Kirzneris
0
0
0
Sužaistos rungtynės (14)
INFO
Rezultatas
2021-05-17
1 turas
MINIJA B
6:0
ROSA
2021-05-23
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:3
ROSA
2021-05-30
3 turas
ROSA
2:10
FK GINTARAS
2021-06-07
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
9:2
ROSA
2021-07-04
7 turas
ROSA
0:3
NEPTŪNAS B
2021-07-11
6 turas
FK VS-JONUŠAI
9:1
ROSA
2021-08-08
5 turas
ROSA
4:0
KLAIPĖDOS FM B
2021-08-15
8 turas
ROSA
1:4
MINIJA B
2021-08-23
9 turas
ROSA
0:5
EDM STATYBA-SENDVARIS
2021-08-30
11 turas
ROSA
0:2
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
2021-09-13
10 turas
FK GINTARAS
6:1
ROSA
2021-09-21
13 turas
ROSA
1:6
FK VS-JONUŠAI
2021-10-05
14 turas
NEPTŪNAS B
6:1
ROSA
2021-10-15
12 turas
KLAIPĖDOS FM B
14:1
ROSA

Sekančios rungtynės
INFO

ŠIOS DIENOS RUNGTYNĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
16.00
1 turas
BABRUNGO UOGOS - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FC NEPTŪNAS-KU
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
16.00
1 turas
FK KARYS - TAURAGĖS SC-MFK
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
FC NEPTŪNAS-KU - BABRUNGO UOGOS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
RIETAVO LIŪTĖS - FK KARYS
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
17.00
2 turas
TAURAGĖS SC-MFK - MINIJOS FA
Klaipėdos centrinio stadiono d. d. aikštė
KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS MIESTO VETRANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.

KLAIPĖDOS REGIONO VETRANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Šiandien rungtynių nėra.


TURNYRINĖS LENTELĖS
LFF III LYGOS KLAIPĖDOS REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. Gargždų FK PEMPININKAI 2 8 6
2. Klaipėdos FK SIRIJUS B 1 2 3
3. Plungės BABRUNGAS B 0 0 0
4. Gargždų FK BANGA C 0 0 0
5. Plikių SAKUONA 1 -2 0
6. Palangos FK MELNO 1 -4 0
7. Klaipėdos EDM STATYBA-SENDVARIS 1 -4 0

MOTERŲ REGIONINĖS LYGOS VAKARŲ REGIONO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. RIETAVO LIŪTĖS 0 0 0
2. FK KARYS 0 0 0
3. MINIJOS FA 0 0 0
4. FC NEPTŪNAS-KU 0 0 0
5. TAURAGĖS SC-MFK 0 0 0
6. BABRUNGO UOGOS 0 0 0

KLAIPĖDOS MIESTO 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 2 10 6
2. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 2 6 6
3. FK JONUŠAI 3 4 6
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 3 2 6
5. SIGROUP 2 0 3
6. SK PLIKIAI 3 -2 3
7. FC SUOLIUKAS 3 -8 3
8. FK DITUVA 3 -8 3
9. FK PLIUSAS 3 -4 0

KLAIPĖDOS MIESTO VETERANŲ (35+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. GARANT GROUP 3 14 9
2. KLAIPĖDA CITY 3 13 9
3. DANĖS PERLAS 3 6 6
4. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 3 3 6
5. FK PLIUSAS 3 -1 3
6. NAUTICA 3 -4 1
7. PVM-21 3 -12 1
8. MEMEL 3 -19 0

KLAIPĖDOS REGIONO VETERANŲ (45+) 8x8 FUTBOLO PIRMENYBĖS
Vieta
Komanda
Rungt.
Skirt.
Tašk.
1. DANĖS PERLAS 2 7 6
2. HBH (Kretinga) 1 2 3
3. BABRUNGO VETERANAI 1 1 3
4. GARGŽDŲ VETERANAS 0 0 0
5. ATLANTO VETERANAI 0 0 0
6. ŠILUTĖS VETERANAS 2 -4 0
7. MEMEL 2 -6 0


KLFF.lt - 2015