ROSA
Informacija
0
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
0
TAŠKAI
7 (vid. 1.75)
ĮMUŠTA
31 (vid. 7.75)
PRALEISTA
-24
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Vilmantas PociusMindaugas GrušauskasAudrius Gadeikis
3 įvarč.2 įvarč.1 įvarč.
Komandos sudėtis
Žaidėjas
  Vilmantas Pocius
3
0
0
  Mindaugas Grušauskas
2
0
0
  Audrius Gadeikis
1
3
0
  Arvydas Trizno
1
0
0
  Konstantin Andrijenko
0
0
0
  Agwe Awah Clifford
0
0
0
  Vakaris Adomas Bagdanskas
0
0
0
  Jonas Butkevičius
0
0
0
  Arūnas Gadeikis
0
1
0
  Nerijus Gečas
0
0
0
  Nerijus Jurkaitis
0
0
0
  David Kirzneris
0
0
0
  Lukas Pozdėjevas
0
1
0
  Dilonas Rupšys
0
0
0
  Arnas Šimkevičius
0
0
0
  Anton Solovyev
0
0
0
  Edgaras Stalmokas
0
0
0
  Kasparas Tutlys
0
1
0
  Aleksandr Vasiljev
0
0
0
  Edgaras Vigelis
0
0
0
  Giedrius Milius
0
0
0
  Paulius Kubilius
0
0
0
  Vytautas Meištinis
0
0
0
  Ramūnas Litvinas
0
0
0
  Tadas Šlimas
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (4)
INFO
Rezultatas
2021-05-17
1 turas
MINIJA B
6:0
ROSA
2021-05-23
2 turas
EDM STATYBA-SENDVARIS
6:3
ROSA
2021-05-30
3 turas
ROSA
2:10
FK GINTARAS
2021-06-07
4 turas
SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS
9:2
ROSA

Sekančios rungtynės
INFO
6 turas
2021-06-27
16.15
FK VS-JONUŠAI
-
ROSA
7 turas
2021-07-04
ROSA
-
NEPTŪNAS B
5 turas
nukeltos
ROSA
-
KLAIPĖDOS FM B

Šios dienos rungtynės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės

Šiandien rungtynių nėra.

Turnyrinės lentelės
LFF III lygos Klaipėdos regiono pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NEPTŪNAS B 5 10
2. SAKUONA-RŪGPIENIŲ KAIMAS 4 9
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 5 9
4. FK GINTARAS 4 7
5. MINIJA B 3 6
6. KLAIPĖDOS FM B 2 3
7. FK VS-JONUŠAI 5 3
8. ROSA 4 0


Regioninės moterų lygos Vakarų regiono 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KARYS.LT 0 0
2. KLAIPĖDOS FM 0 0
3. FK JAKAI 0 0
4. BABRUNGAS 0 0
5. DŽIUGAS 0 0
6. TRIUMFAS 0 0
7. JŪRA 0 0


Klaipėdos miesto 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. EDM STATYBA-SENDVARIS 1 3
2. FASOUL ARTSPACE 1 3
3. KFA-NEPTŪNAS 1 3
4. GARANT GROUP 1 3
5. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 1 3
6. FK GRANATA 1 3
7. FK JAKAI 1 3
8. KLAIPĖDA CITY 1 0
9. FK VS-JONUŠAI 1 0
10. FK FUTERA 1 0
11. FC SUOLIUKAS 1 0
12. TRITON LT 1 0
13. NEWLINK TRUST 1 0
14. FK PLIUSAS 1 0


Klaipėdos regiono veteranų (35+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRUOPA-GIRULIAI 0 0
2. DANĖS PERLAS 0 0
3. MEMEL 0 0
4. NAUTICA-ATLANTO VETERANAI 0 0
5. KLAIPĖDA CITY 0 0
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 0 0


Klaipėdos regiono veteranų (50+) 8x8 futbolo pirmenybės
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK JAKAI 0 0
2. KLAIPĖDA UNITED 0 0
3. KLAIPĖDOS VETERANAI 0 0

Informacija

KLFF partneriai


KLFF.lt - 2015