LCC MOOSE FC
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
2
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
46 (vid. 5.75)
ĮMUŠTA
37 (vid. 4.63)
PRALEISTA
9
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Mykyta AgeyevVilius ZaleckisRakan SuleimanYohana Dawood AsofiDaniil Teplyakov
16 įvarč.16 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.4 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Mykyta Ageyev
16
2
0
  Vilius Zaleckis
16
0
0
  Rakan Suleiman
8
1
0
  Yohana Dawood Asofi
7
0
0
  Daniil Teplyakov
4
0
0
  Yura Herman
4
0
0
  Zurab Manjgaladze
3
1
0
  Dmytro Artemenko
2
0
0
  Filipp Babarykin
1
0
0
  Igor Sysin
1
0
0
  Emil Kochemasov
1
0
0
  Aleksandr Sumenkov
0
0
0
  Alexander Bokaev
0
0
0
  Demid Onishchenko
0
0
0
  Oleksii Ivlichev
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (8)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-11-13
LCC MOOSE FC
7:2
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2
2019-11-20
KLAIPĖDOS FM-2
4:6
LCC MOOSE FC
3
2019-11-27
LCC MOOSE FC
3:10
FK GIRULIAI
4
2019-12-08
FK VS-JONUŠAI
7:3
LCC MOOSE FC
6
2019-12-18
LCC MOOSE FC
3:7
SPARTA
7
2020-01-12
KLAIPĖDA CITY
12:7
LCC MOOSE FC
8
2020-01-19
LCC MOOSE FC
5:4
ELVITRANSA
11
2020-01-26
LCC MOOSE FC
4:6
EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2020-01-29
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS
9:4
LCC MOOSE FC
12
2020-02-02
FC SUOLIUKAS
3:6
LCC MOOSE FC
13
2020-02-05
LCC MOOSE FC
6:5
FK GRANATA
14
2020-02-09
FK VIENUOLIKĖ
3:9
LCC MOOSE FC

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
15
2020-02-19
18.45
LCC MOOSE FC
-
MEMEL

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
14 turas.

20.15
KLAIPĖDOS FM-1 - FK GIRULIAI
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
15 turas.

21.15
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI - FK GRANATA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 19
2. KLAIPĖDA CITY 7 18
3. NAUTICA 7 18
4. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 15
5. FK VS-JONUŠAI 7 13
6. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 7 12
7. PORT MARE 7 11
8. KLAIPĖDA CITY B 7 6
9. KRUOPA 7 6
10. SPARTA 7 4
11. FK ŽEBENKŠTIS 7 1
12. KFA AKADEMIJA 7 -1
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 7 21
2. FK GRANATA 8 18
3. EDM STATYBA-SENDVARIS 9 18
4. LCC MOOSE FC 8 18
5. ELVITRANSA 8 15
6. KLAIPĖDOS FM-1 6 13
7. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 12
8. FC SUOLIUKAS 7 11
9. FK VIENUOLIKĖ 8 10
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 8 8
11. MEMEL 8 3
12. KLAIPĖDOS FM-2 8 0
13. FK MOSĖDIS 8 0
KLFF partneriai