TITANIC-KFA
Logotipas
Informacija
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
18
PRALAIMĖJIMAI
9
TAŠKAI
50 (vid. 2.38)
ĮMUŠTA
123 (vid. 5.86)
PRALEISTA
-73
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Jegor JaroslavskijAleksandr FiodorovRolandas UznysMaksim NevoliaEmmanuel Obasi
8 įvarč.7 įvarč.6 įvarč.5 įvarč.5 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Jegor Jaroslavskij
8
0
0
Aleksandr Fiodorov
7
2
0
Rolandas Uznys
6
0
0
Maksim Nevolia
5
0
0
Emmanuel Obasi
5
0
0
Dominykas Liutkus
3
0
0
Maksim Jefišov
3
0
0
Vasilij Nevolia
3
0
0
Mark Šin
3
1
0
Ivan Krivko
3
1
0
Vytautas Kurmis
1
0
0
Artur Krivko
1
0
0
Vygantas Jurkaitis
0
0
0
Vadim Trefilov
0
0
0
Aleksandr Nikolajenko
0
0
0
Artiom Sizikov
0
0
0
Nikita Kornilov
0
0
0
Maksimas Senkavičius
0
0
0
Maksim Bondarev
0
0
0
Robertas Benetis
0
0
0
Vladimir Zaslavecas
0
0
0
Serhii Goliev
0
0
0
Igor Sulžickij
0
0
0
Mindaugas Kumšlys
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Arminas Elkimavičius
1
0
0
Konstantin Andrijenko
0
0
0
Aivaras Kurmis
0
0
0
Laurynas Plačas
0
1
0
Artūras Rožinas
0
1
1
Arvydas Eibutis
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-26
TITANIC-KFA
1:2
SPARTA
2
2018-05-03
TITANIC-KFA
1:12
KLAIPĖDA CITY
3
2018-05-10
TITANIC-KFA
1:13
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
4
2018-05-17
TITANIC-KFA
1:6
FC "SUOLIUKAS"
5
2018-05-24
FELIŪGA
2:1
TITANIC-KFA
6
2018-05-31
TITANIC-KFA
1:11
SAREMA
7
2018-06-07
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
2:0
TITANIC-KFA
8
2018-06-13
TITANIC-KFA
2:1
MEGLARAS
9
2018-06-21
EDM STATYBA-SENDVARIS
4:3
TITANIC-KFA
10
2018-06-29
TITANIC-KFA
1:3
VAKARŲ FRONTAS
11
2018-07-26
ELVITRANSA
3:1
TITANIC-KFA
12
2018-08-02
TITANIC-KFA
0:3
KRUOPA
13
2018-08-09
KLAIPĖDOS UOSTAS
11:3
TITANIC-KFA
14
2018-08-16
TITANIC-KFA
4:10
NAUTICA
15
2018-08-23
FK "JAKAI"
6:5
TITANIC-KFA
16
2018-08-28
TITANIC-KFA
0:6
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
17
2018-09-04
MEMEL
2:4
TITANIC-KFA
18
2018-09-11
TITANIC-KFA
2:10
AGLUONA-GARANT GROUP
19
2018-09-20
FOTOAPARATAS.LT
7:4
TITANIC-KFA
20
2018-09-24
TITANIC-KFA
11:3
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
21
2018-10-04
TITANIC-KFA
4:6
FK "GRANATA"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai