AGLUONA-GARANT GROUP
Logotipas
Informacija
9
PERGALĖS
3
LYGIOSIOS
9
PRALAIMĖJIMAI
30
TAŠKAI
64 (vid. 3.05)
ĮMUŠTA
67 (vid. 3.19)
PRALEISTA
-3
SKIRTUMAS

Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Tomas PetraškaIvan BožokAndrius IvanovasRolandas RudzevičiusKęstutis Putys
13 įvarč.11 įvarč.8 įvarč.7 įvarč.7 įvarč.

Komandos sudėtis
Žaidėjas
Tomas Petraška
13
0
0
Ivan Božok
11
1
0
Andrius Ivanovas
8
0
0
Rolandas Rudzevičius
7
0
0
Kęstutis Putys
7
0
0
Renaldas Ševčenko
5
0
0
Mindaugas Jasas
3
0
0
Vidmantas Kemzūra
3
0
0
Tomas Navardauskas
3
1
0
Eimantas Šeškevičius
1
0
0
Mindaugas Liutkus
1
0
0
Vytautas Zablockis
1
1
0
Vidmantas Palubinskas
1
0
0
Aurimas Stripinis
0
0
0
Andrius Nekrevičius
0
0
0
Ignas Kvedaras
0
0
0
Gytis Ragauskas
0
0
0
Algirdas Gudkovas
0
0
0
Buvę komandos žaidėjai
Žaidėjas
Jevgenij Slugin
0
0
0
Sužaistos rungtynės (21)
Turas
Data
Komanda
Rezultatas
Komanda
1
2018-04-23
FELIŪGA
1:7
AGLUONA-GARANT GROUP
2
2018-04-30
AGLUONA-GARANT GROUP
0:4
SAREMA
3
2018-05-07
ADRIJUS-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
0:1
AGLUONA-GARANT GROUP
4
2018-05-15
AGLUONA-GARANT GROUP
6:0
MEGLARAS
5
2018-05-23
EDM STATYBA-SENDVARIS
3:0
AGLUONA-GARANT GROUP
6
2018-05-28
AGLUONA-GARANT GROUP
1:1
VAKARŲ FRONTAS
7
2018-06-05
ELVITRANSA
4:3
AGLUONA-GARANT GROUP
8
2018-06-11
AGLUONA-GARANT GROUP
1:2
KRUOPA
9
2018-06-18
KLAIPĖDOS UOSTAS
4:1
AGLUONA-GARANT GROUP
10
2018-06-26
AGLUONA-GARANT GROUP
2:2
NAUTICA
11
2018-07-24
FK "JAKAI"
1:5
AGLUONA-GARANT GROUP
12
2018-07-30
AGLUONA-GARANT GROUP
4:4
TOBULA INSTALIACIJA-HIKVISION
13
2018-08-06
MEMEL
1:6
AGLUONA-GARANT GROUP
14
2018-08-14
SPARTA
2:4
AGLUONA-GARANT GROUP
15
2018-08-21
AGLUONA-GARANT GROUP
0:6
FOTOAPARATAS.LT
16
2018-08-28
ATVIROS JAUNIMO ERDVĖS
1:6
AGLUONA-GARANT GROUP
17
2018-09-04
AGLUONA-GARANT GROUP
4:3
FK "GRANATA"
18
2018-09-11
TITANIC-KFA
2:10
AGLUONA-GARANT GROUP
19
2018-09-19
AGLUONA-GARANT GROUP
1:9
KLAIPĖDA CITY
20
2018-10-01
KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS-MEMELHAUS
10:0
AGLUONA-GARANT GROUP
21
2018-10-04
AGLUONA-GARANT GROUP
2:7
FC "SUOLIUKAS"

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Komanda
Komanda

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 11 25
2. KRANTONA 10 25
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 11 25
4. NAUTICA 10 19
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 10 18
6. PORT MARE 10 17
7. FK VS-JONUŠAI 11 16
8. SPARTA 11 13
9. KRUOPA 11 12
10. KLAIPĖDA CITY B 10 7
11. KFA AKADEMIJA 11 5
12. FK ŽEBENKŠTIS 10 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. FK GIRULIAI 11 30
2. LCC MOOSE FC 12 30
3. FK GRANATA 11 27
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 11 22
5. ELVITRANSA 11 21
6. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 11 19
7. KLAIPĖDOS FM-1 11 17
8. FC SUOLIUKAS 10 14
9. FK VIENUOLIKĖ 11 11
10. KLAIPĖDOS POLICIJA 12 8
11. KLAIPĖDOS FM-2 10 3
12. FK MOSĖDIS 11 3
13. MEMEL 10 3
KLFF partneriai