FOTOAPARATAS.LT
3
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
16
PRALAIMĖJIMAI
8
TAŠKAI
25 (vid. 1.32)
ĮMUŠTA
99 (vid. 5.21)
PRALEISTA
-74
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Paulius KučinskisArtūras IljinasTadas DirgėlasRolandas VitkusDainius Žvirblis
8 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.2 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Paulius Kučinskis
8
0
0
  Artūras Iljinas
2
0
0
  Tadas Dirgėlas
2
0
0
  Rolandas Vitkus
2
0
1
  Dainius Žvirblis
2
0
0
  Romualdas Žukauskas
2
0
0
  Marius Šilauskas
2
0
0
  Aleksandras Ivanovas
1
0
0
  Donatas Pancerovas
1
1
0
  Karolis Jocys
1
0
0
  Justinas Poviliūnas
1
0
0
  Vitalis Bieliauskas
0
0
0
  Vilius Zakalskis
0
0
0
  Nerijus Dumša
0
0
0
  Saulius Drungilas
0
0
0
  Karolis Daugėla
0
0
0
  Modestas Gedrimas
0
1
0
  Aleksas Nazarovas
0
0
0
  Dainius Šablinskas
0
0
0
  Aleksandr Fiodorov
0
0
0
  Martynas Žemaitis
0
0
0
  Pavel Chikurov
0
1
0
  Edvardas Vlasovas
0
0
0
  Vitold Dvorak
0
0
0
  Žydrūnas Janavičius
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
  Mindaugas Vaišys
0
0
0
  Rolandas Kuncė
0
0
0
Sužaistos rungtynės (19)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-24
KRUOPA
3:2
FOTOAPARATAS.LT
2
2019-05-02
FOTOAPARATAS.LT
1:6
FK "GRANATA"
3
2019-05-08
FELIŪGA
2:0
FOTOAPARATAS.LT
4
2019-05-13
FOTOAPARATAS.LT
0:4
FC "SUOLIUKAS"
5
2019-05-21
KLAIPĖDOS UOSTAS
4:3
FOTOAPARATAS.LT
6
2019-05-28
FOTOAPARATAS.LT
0:18
KLAIPĖDA CITY
7
2019-06-05
AGLUONA-GARANT GROUP
1:3
FOTOAPARATAS.LT
8
2019-06-13
FOTOAPARATAS.LT
0:1
EDM STATYBA-SENDVARIS
9
2019-06-20
MEGLARAS
2:3
FOTOAPARATAS.LT
10
2019-06-27
VAKARŲ FRONTAS
5:0
FOTOAPARATAS.LT
11
2019-07-25
FOTOAPARATAS.LT
2:0
MOSĖDIS
12
2019-07-30
ELVITRANSA
5:3
FOTOAPARATAS.LT
13
2019-08-06
FOTOAPARATAS.LT
2:5
FK "VS-JONUŠAI"
14
2019-08-12
NAUTICA
6:3
FOTOAPARATAS.LT
15
2019-08-22
FOTOAPARATAS.LT
1:6
PORT MARE
16
2019-08-28
MEMEL
2:1
FOTOAPARATAS.LT
17
2019-09-02
FOTOAPARATAS.LT
0:11
SAREMA
18
2019-09-09
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI
8:1
FOTOAPARATAS.LT
19
2019-09-18
FOTOAPARATAS.LT
0:10
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
3 turas.

15.00
KLAIPĖDOS FM - BANGA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

16.00
PORT MARE - KFA AKADEMIJA
Stadiono salė
(Sportininkų g. 46)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
8 turas.

18.00
LCC MOOSE FC - ELVITRANSA
LCC salė
(Kretingos g. 36)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

20.00
NAUTICA - KRUOPA
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos miesto salės futbolo pirmenybės
10 turas.

21.00
SPARTA - PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS
Didžioji salė
(Taikos pr. 61a)
Klaipėdos regiono moterų salės futbolo pirmenybės
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. BANGA 3 5
2. FK JAKAI 4 5
3. KLAIPĖDOS FM 3 4
4. LCC MOOSE FC 4 4
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (2 ETAPAS)
  PAGRINDINĖ GRUPĖ (D pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 3 9
2. NAUTICA 3 9
3. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 3 6
4. KLAIPĖDA CITY 3 6
5. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 3 6
6. KRUOPA 3 6
7. KLAIPĖDA CITY B 3 3
8. PORT MARE 3 3
9. SPARTA 3 3
10. FK VS-JONUŠAI 3 3
11. FK ŽEBENKŠTIS 3 0
12. KFA AKADEMIJA 3 0
  MAŽOSIOS TAURĖS GRUPĖ (E pogrupis)
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDOS FM-1 4 10
2. FK GRANATA 4 9
3. FK GIRULIAI 3 9
4. EDM STATYBA-SENDVARIS 4 9
5. FC SUOLIUKAS 4 8
6. ELVITRANSA 3 6
7. LCC MOOSE FC 3 6
8. FK VIENUOLIKĖ 4 4
9. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 4 3
10. MEMEL 4 3
11. KLAIPĖDOS POLICIJA 4 2
12. KLAIPĖDOS FM-2 3 0
13. FK MOSĖDIS 4 0
Klaipėdos m. salės futbolo pirmenybės (1 ETAPAS)
  A pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KLAIPĖDA CITY 8 21
2. KLAIPĖDOS UNIVERSITETAS 6 15
3. FK VS-JONUŠAI 6 15
4. SPARTA 7 15
5. FK GIRULIAI 7 9
6. ELVITRANSA 6 6
7. LCC MOOSE FC 6 6
8. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 7 3
9. KLAIPĖDOS FM-2 7 0
  B pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. NAUTICA 7 18
2. PLIKIAI-RŪGPIENIŲ KAIMAS 7 18
3. PORT MARE 7 15
4. FK ŽEBENKŠTIS 7 12
5. FK GRANATA 7 9
6. EDM STATYBA-SENDVARIS 7 6
7. FK VIENUOLIKĖ 7 4
8. KLAIPĖDOS POLICIJA 7 1
  C pogrupis
Vieta
 Komanda
Rungt.
Tašk.
1. KRANTONA 7 21
2. KRUOPA 7 15
3. KLAIPĖDA CITY B 7 15
4. KFA AKADEMIJA 7 12
5. FC SUOLIUKAS 7 10
6. KLAIPĖDOS FM-1 7 7
7. MEMEL 7 3
8. FK MOSĖDIS 7 0
KLFF partneriai