KRUOPA
6
PERGALĖS
0
LYGIOSIOS
4
PRALAIMĖJIMAI
18
TAŠKAI
32 (vid. 3.20)
ĮMUŠTA
34 (vid. 3.40)
PRALEISTA
-2
SANTYKIS
Rezultatyviausi komandos žaidėjai
Andrej AfanasjevLaurynas NorkusMaksim JegorovAndrej KonovalovMaksim Nevolia
8 įvarč.4 įvarč.4 įvarč.3 įvarč.3 įvarč.
Komandos sudėtis
  Žaidėjas
  Andrej Afanasjev
8
0
1
  Laurynas Norkus
4
1
0
  Maksim Jegorov
4
0
0
  Andrej Konovalov
3
0
0
  Maksim Nevolia
3
0
0
  Sergej Fiodorov
3
0
0
  Eduard Garšanov
2
0
0
  Nerijus Genupskis
1
0
0
  Andrej Makov
1
0
0
  Rolandas Uznys
1
0
0
  Saulius Mikalajūnas
1
1
0
  Maksimas Melechinas
1
0
0
  Eugenijus Davidonis
0
0
0
  Eduardas Davidonis
0
0
0
  Arūnas Arbatauskas
0
0
0
  Jevgenij Zaicev
0
0
0
  Vladimiras Molis
0
0
0
  Erikas Mockus
0
0
0
  Oleg Vinogradov
0
0
0
  Liudvikas Vallius
0
0
0
  Vasilij Nevolia
0
0
0
  Audrius Šopis
0
0
0
  Vidas Dančenka
0
0
0
  Henrikas Daublys
0
0
0

Buvę komandos žaidėjai
  Žaidėjas
Sužaistos rungtynės (10)
Turas
Data
Rezultatas
1
2019-04-24
KRUOPA
3:2
FOTOAPARATAS.LT
10
2019-06-28
TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI
2:1
KRUOPA
2
2019-04-29
MOSĖDIS
0:3
KRUOPA
3
2019-05-09
KRUOPA
6:2
ELVITRANSA
4
2019-05-15
FK "VS-JONUŠAI"
3:1
KRUOPA
5
2019-05-20
KRUOPA
6:2
NAUTICA
6
2019-05-30
PORT MARE
10:2
KRUOPA
7
2019-06-06
KRUOPA
4:0
MEMEL
8
2019-06-10
SAREMA
11:3
KRUOPA
9
2019-06-18
KRUOPA
3:2
NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI

Sekančios rungtynės
Turas
Data
Laikas
11
2019-07-23
20.05
KRUOPA
-
VAKARŲ FRONTAS

Šios dienos rungtynės
Klaipėdos m. 8x8 futbolo "HUMMEL" pirmenybės
Komanda R. Tašk.
1. PORT MARE 10 27
2. KLAIPĖDA CITY 10 25
3. TOBULA INSTALIACIJA-BALTAI 10 25
4. FC "SUOLIUKAS" 10 24
5. SAREMA 10 21
6. FK "VS-JONUŠAI" 10 21
7. FELIŪGA 10 19
8. FK "GRANATA" 10 19
9. KLAIPĖDOS UOSTAS 10 19
10. KRUOPA 10 18
11. VAKARŲ FRONTAS 10 15
12. EDM STATYBA-SENDVARIS 10 13
13. NAUTICA 10 13
14. ELVITRANSA 10 7
15. FOTOAPARATAS.LT 10 6
16. MEMEL 10 6
17. MOSĖDIS 10 6
18. NEWLINK.LT-KLAIPĖDOS SPORTO PROJEKTAI 10 4
19. MEGLARAS 10 2
20. AGLUONA-GARANT GROUP 10 1
Pilna turnyrinė lentelė >>
KLFF partneriai